piątek, 8 listopada 2013

Nowe wadery

Mamy nowe członkinie watahy!

Nari Vee



Cześć. Jestem Nari Vee. Jestem waderą i mam 2 lata. Jestem wojowniczką. Jestem miła, otwarta, zadziorna. Noc jest moim żywiołem. Mam dużo mocy. Historii nie opowiadam. Moja rodzina zginęła. Szukam takiego basiora , który zechce mieć ze mną szczenięta...

Eligia

 Siema jestem Eligia. Jestem waderą i mam 2,5 roku. Jestem magiem. Jestem miła, odważna, tajemnicza, pomocna, przyjacielska, czasem wredna, łatwo mnie zranić. Moimi żywiołami są lód i ciemność
i władam wszystkimi mocami z tych żywiołów. Nie mam rodziny i partnera, a szukam. A oto inne moje zdjęcia:



Nari Vee i Eligia dołączą do stada powietrza!

czwartek, 7 listopada 2013

Mamy samca betę!

Loki


Cześć, jestem Loki. Jestem basiorem i mam 3 lata(ale jako bóg jestem długowieczny).Jestem Samcą Beta
Jestem chamski, przebiegły, inteligentny, sprytny, pomysłowy, twórczy, wredny.
Moim żywiołem jest mrok. Dzięki swojemu kosturowi mogę wywoływać kłótnie i niezgodę. Słynę z wielu sztuczek. W końcu jestem bogiem kłamstwa.
Mm znienawidzonego brata- Thora. Szukam partnerki. Od zawsze byłem poniżany, żyłem w cieniu swego brata. Mój ojciec bardziej kochał Thora. Zostałem sam i po śmierci ojca uciekłem. Poprzysięgałem zemścić się na bracie za lata cierpień.

Loki dołączy do Stada Kosmosu!

poniedziałek, 4 listopada 2013

Nasz pierwszy członek!

Blue


Siemka, jestem Blue.Jestem łowcą w tej watasze. Jestem waderą. Moje cechy to odwaga,waleczność,skrytość,nieśmiałość,niezależność,czujność,wysportowanie oraz mam wyostrzone zmysły. Mam 2 lata. Moim żywiołem jest księżyc. Rzadko używam mocy. Nie mam rodziny i partnera.

Blue, witamy cię serdecznie w naszej watasze! Dołączysz do stada Powietrza!



czwartek, 31 października 2013

Hallowen!

Cześć, tu Ann. Jak zapewne wam wiadomo, dziś jest Hallowen. Więc w związku z tym życzę wam wszystkiego strasznego!