Siemka, jestem Blue.Jestem łowcą w tej watasze. Jestem waderą. Moje cechy to odwaga,waleczność,skrytość,nieśmiałość,niezależność,czujność,wysportowanie oraz mam wyostrzone zmysły. Mam 2 lata. Moim żywiołem jest księżyc. Rzadko używam mocy. Nie mam rodziny i partnera.
Nari Vee

Cześć. Jestem Nari Vee. Jestem waderą i mam 2 lata. Jestem wojowniczką. Jestem miła, otwarta, zadziorna. Noc jest moim żywiołem. Mam dużo mocy. Historii nie opowiadam. Moja rodzina zginęła. Szukam takiego basiora , który zechce mieć ze mną szczenięta...
Eligia
Siema jestem Eligia. Jestem waderą i mam 2,5 roku. Jestem magiem. Jestem miła, odważna, tajemnicza, pomocna, przyjacielska, czasem wredna, łatwo mnie zranić. Moimi żywiołami są lód i ciemność
i władam wszystkimi mocami z tych żywiołów oraz mogę zmieniać kolor. Nie mam rodziny i partnera, a szukam. A oto inne moje zdjęcia:
Gdy zmieniam kolor
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz