Get your own Chat Box! Go Large!
Czat ma swoje zasady!
1. Gdy wejdziesz na czat, podany zostanie przykładowy login . Kliknij na niego i wpisz imię wilka
2. Jak pisać?
a) Zdanie zaczynamy WIELKĄ literą a kończymy kropką
b) Jeśli chcemy napisać, co wilk robi w danej chwili, wstawiamy *
c) Jeśli wilk coś myśli, wstawiamy '
d) To, co mówi wilk należy zapisać od -
e) To, czego nie wypowiada Twój wilk, a Ty zapisujemy w ()
f) Błędy poprawiaj od *
3.Nie przeklinaj!!!
3.Nie przeklinaj!!!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz