Siemka, jestem Blue.Jestem łowcą w tej watasze. Jestem waderą. Moje cechy to odwaga,waleczność,skrytość,nieśmiałość,niezależność,czujność,wysportowanie oraz mam wyostrzone zmysły. Mam 2 lata. Moim żywiołem jest księżyc. Rzadko używam mocy. Nie mam rodziny i partnera.
Blue, witamy cię serdecznie w naszej watasze! Dołączysz do stada Powietrza!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz