To ja Ann. Jestem alphą w tej watasze. Mam 2 lata i jestem nieśmiertelna.Chwilowo nie mam partnera ale to na pewno się zmieni. Jestem miła, pomocna i wszyscy mogą na mnie polegać. Gdyby ktoś nie zauważył jestem waderą. Władam nad wszystkimi żywiołami. Moją historię poznają tylko nieliczni. Szczeniaków jeszcze nie mam. Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować napisz do mnie do Wilczyca02 na howrse.
-----------------------------Bety--------
Loki
Cześć, jestem Loki. Jestem basiorem i mam 3 lata(ale jako bóg jestem długowieczny).Jestem Samcą Beta
Jestem chamski, przebiegły, inteligentny, sprytny, pomysłowy, twórczy, wredny.
Moim żywiołem jest mrok. Dzięki swojemu kosturowi mogę wywoływać kłótnie i niezgodę. Słynę z wielu sztuczek. W końcu jestem bogiem kłamstwa.
Mm znienawidzonego brata- Thora. Szukam partnerki. Od zawsze byłem poniżany, żyłem w cieniu swego brata. Mój ojciec bardziej kochał Thora. Zostałem sam i po śmierci ojca uciekłem. Poprzysięgałem zemścić się na bracie za lata cierpień.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz