Cześć, jestem Loki. Jestem basiorem i mam 3 lata(ale jako bóg jestem długowieczny).Jestem Samcą Beta
Jestem chamski, przebiegły, inteligentny, sprytny, pomysłowy, twórczy, wredny.
Moim żywiołem jest mrok. Dzięki swojemu kosturowi mogę wywoływać kłótnie i niezgodę. Słynę z wielu sztuczek. W końcu jestem bogiem kłamstwa.
Mm znienawidzonego brata- Thora. Szukam partnerki. Od zawsze byłem poniżany, żyłem w cieniu swego brata. Mój ojciec bardziej kochał Thora. Zostałem sam i po śmierci ojca uciekłem. Poprzysięgałem zemścić się na bracie za lata cierpień.
Loki dołączy do Stada Kosmosu!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz